WJAZD

Koszty uczestnictwa.

Szanowni GarBusiarze, informujemy że otrzymacie pakiet gadżetów sponsorów, kubek, koszulkę zlotową dla kierowcy, identyfikator zlotowy, opaski na ręce dla całej załogi, pakiet socjalny (worki na śmieci, serwetki), regulamin i program imprezy, bandamkę, Browarek Gościszewo, słodkości z Bakaland’u, nalepkę na autko, plakat – czyli tak zwany PAKIET WJAZDOWY.

Koszt takiego pakietu to ok. 89,00 zł (może mniej) – Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia, z której pokryte będa koszty wyżywienia uczestników (zupa, bigos, kiełbasa, napoje, słodycze), koszty wyżywienia organizatorów i wolontariuszy, opłacenie służby medycznej, transportu sprzętu zlotowego, zakupu namiotów na Rejestrację, Punkt Informacyjny, Punkt Medyczny oraz pozostałe koszty koncertów i nagłośnienia.

Na zebraniu walnym ustaliliśmy wjazd dla wszystkich Beetle i New Beetle /z silnikiem z przodu/ Wjazd w cenie 89,00zł.- jak klasyczne garbusy.  Parking na osobnym polu – namioty na ogólnym.

Ustalamy zniżkę dla uczestników powyżej 60 lat w kwocie 20,00 zł oraz dla Rodzin z kartą KDR – również 20,00 zł.

Mamy nadzieję, iż takie “koszty” nie zrażą Was do przybycia na naszą imprezę – musimy się uczyć wszystkiego od początku – także ogarnięcia kosztów imprezy.


Wejście na teren imprezy jest darmowe dla każdego.


Koszty imprezy dla “Legend PRL’u” – to koszt 30,00 zł (identyfikator i opaska na rękę)


zdjęcie pochodzi z galerii: http://powislanska.pl/