WJAZD

Koszty uczestnictwa.

Szanowni GarBusiarze, informujemy że otrzymacie pakiet gadżetów sponsorów, koszulkę zlotową dla kierowcy, identyfikator zlotowy, opaski na ręce dla całej załogi, pakiet socjalny (mydełko, worki na śmieci, serwetki), regulamin i program imprezy, kartki na jedzenie, pocztówki zlotowe, plakat – czyli tak zwany PAKIET WJAZDOWY.

Koszt takiego pakietu to ok. 89,00 zł (może mniej) – Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia, z której pokryte będa koszty wyżywienia uczestników (zupa, bigos, kiełbasa, napoje, słodycze), koszty wyżywienia organizatorów i wolontariuszy, opłacenie służby medycznej, transportu sprzętu zlotowego, zakupu namiotów na Rejestrację, Punkt Informacyjny, Punkt Medyczny oraz pozostałe koszty koncertów i nagłośnienia.

Mamy nadzieję, iż takie “koszty” nie zrażą Was do przybycia na naszą imprezę – musimy się uczyć wszystkiego od początku – także ogarnięcia kosztów imprezy. Jednocześnie chcemy poinformować, iż kwota za “WJAZD” może ulec zmianie (mamy nadzieję że tylko w DÓŁ…).

Będziemy na bieżąco monitorować koszty i informować Was na stronie i na naszym FB.


Wejście na teren imprezy jest darmowe dla każdego.


Koszty imprezy dla “GOŚCI” – czyli cywilnych uczestników imprezy:

– istnieje możliwość biwakowania dla gości (auta zastępcze) tylko na wyznaczonym polu namiotowym, wszyscy biwakujący muszą posiadać opaskę “GOŚĆ” – cena 20,00 zł od osoby (za 3 doby – niezależnie czy przyjedzie w piątek na 2 noce, czy w sobotę na 1 noc) + 15,00 zł (od namiotu /przyczepy/kampera).

 


zdjęcie pochodzi z galerii: http://powislanska.pl/