WJAZD

Koszty uczestnictwa

Szanowne GarBusiary i równie szanowni GarBusiarze, informujemy, że Opłata Wjazdowa wynosi 200,00 zł i obejmuje w szczególności pakiet gadżetów sponsorów, koszulkę zlotową dla kierowcy, kubek z logo imprezy, identyfikator zlotowy, opaski na ręce dla całej załogi, pakiet socjalny (worki na śmieci, serwetki), regulamin i program imprezy, niespodzianki od sponsorów, nalepkę na autko – czyli tak zwany PAKIET WJAZDOWY.


 


Na teren imprezy wpuszczane będą:

VW z silnikiem z tyłu (garbus, ogórek, bulik, karmann, typ 3, typ 4, T3 (kwadraty), buggy, baja, repliki na garbusie, Trike z VW, K70 oraz porsche.

VW beetle, new beetle – postój na osobnym parkingu Auta zastępcze VW T4, T5, T6, LT (tylko po okazaniu dowodu rejestracyjnego aut wymienionych powyżej) – postój na wyznaczonym parkingu dla aut zastępczych.


Pierwsza wystawa pojazdów zabytkowych

W tym roku po raz pierwszy rozpoznawczo zapraszamy pojazdy zabytkowe (innych marek) oraz motocykle wyprodukowane przed 1980 rokiem. Wpuszczane będą tylko pojazdy reprezentujące pewien poziom estetyczny i walory zabytkowe. Wystawa odbywać się będzie w sobotę od rana do wieczora.

Opłata za “wjazd” dla zabytków wynosi 50zł (w pakiecie otrzymacie: identyfikator, nalepkę, opaski na ręce dla całej załogi, pakiet socjalny (worki na śmieci, serwetki), regulamin i program imprezy). Pakiet nie zawiera koszulki zlotowej oraz gadżetów od sponsorów.